BAL SYLWESTROWY

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

W dniu 07.01.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W pierwszej kolejności przedszkolaki miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił przedszkolakom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości dzieciom, a ciasto upieczone przez mamę Błażejka było wyśmienite!!!

tekst i foto: Wiesława Stańczyk